Головна » Файли » Зарубіжна література

Мультимедійний посібник "Вегетативні органи рослин" скачати
17.10.2014, 20:24

Матеріал представлено у вигляді зв’язаних гіперпосиланнями презентацій та текстових документів.

Посібник складається з  наступних розділів:

«Віртуальна лабораторія» - містить флеш-моделі, які дозволяють познайомитися з будовою вегетативних органів  рослин, основними життєвими процесами (дихання, фотосинтез, газообмін тощо). 

 

«Перевір себе» - рубрика містить готові флеш-моделі,які можна використовувати в тестовому режимі для перевірки рівня засвоєння учнями знань з теми,  і власні розробки різноманітних завдань ( «Знайди помилку», «Знайди відповідність», тощо). 

 

«Готуємось до уроку» - збірка презентацій до кожного уроку теми. 

 

«Цікаві факти» - цікава інформація про рослин. Ця презентація зохопила учнів та стала початком їх власних пошуків нової інформації про цікавий світ рослин, дозволила розширити межі власних знань, подивитися на Царство  рослин з подивом та захопленням.  

 

 

 

Кожна рубрика містить і необхідний текстовий матеріал, що дозволяє ефективно підготуватися до уроку, виконати лабораторну роботу. В презентації уроків вбудовані і цікаві відеосюжети, що ще більше підсилюють наочність.

Рубрики посібника містять схеми  та презентації до кожного уроку теми,  цікаві завдання, що дозволяють перевірити рівень засвоєння знань учнями, флеш-моделі, відеосюжети, які дають змогу вивчити будову вегетативних органів рослин, провести лабораторні роботи.  Комп’ютерні технології дозволяють  моделювати властивості біологічних об’єктів і природних явищ, провести  на екрані монітора чи інтерактивної дошки лабораторну роботу чи дослід.  Хоча такий експеримент не можна вважати повноцінною заміною традиційного, проте він кращий, ніж цілковита відсутність будь-якого експерименту.

Існуючі розробки дозволяють  провести лабораторні та практичні роботи з біології в демонстраційному режимі, відпрацювати практичні навички, ознайомитися з алгоритмом наукових досліджень

 

СКАЧАТИ

Категорія: Зарубіжна література | Додав: ARNI
Переглядів: 635 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar