Головна » 2014 » Грудень » 21 » Стартував ХІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»
16:02
Стартував ХІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.

Для участі необхідно до 15 лютого 2015 року:

- пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу;

- зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу;

- приєднатися до тематичної дискусії «ХІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»

Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають електронний сертифікат учасника Конкурсу.

Детальніше ознайомитись із Положенням про Конкурс, умовами, зразками конкурсних робіт та отримати відповіді на запитання можна у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні».

Бажаємо успіху учасникам конкурсу!

За довідками звертайтесь innovation4education@outlook.com

Переглядів: 880 | Додав: ARNI | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar