Цікавий Китай
 
Панда (бамбуковий ведмідь) – рідкісна у світі тварина - мешкає в Китаї - у горах Сичуані, Шеньсі і Ганьсу. Ця реліктова тварина, що харчується в основному бамбуком, вважається державним надбанням Китаю.

Китайська долина Ялузанбу - найдовша долина в світі. Її протяжність складає 504,6 км, причому середня глибина долини - 2268 метрів, а найглибше місце - 6009 метрів.

Людям з різних країн було запропоновано оцінити свій повсякденний раціон на предмет відповідності принципам здорового харчування. На першому місці виявилася Індія, де близько 73% людей вважають, що харчуються добре. А ось другу позицію зайняв Китай, де більше 60% населення задоволені своїм харчуванням.

Китайське Цинхай-Тибетське нагір'я вважається найвищим нагір'ям світу. Його середня висота - 4500 метрів над рівнем моря. Знамениті Гімалаї знаходяться в південній частині цього нагір'я. Саме тут розташована найвища в світі вершина - пік гори Джомолунгма (8848,13 метрів).

Найбільша енциклопедія давнини - "Енциклопедія Юнле" епохи династії Мін, що складається з 22937 томів.Над її створенням працювали 2000 наукових фахівців у 1403-1408 роках.

Найдавніший і довгий канал у світі - канал Пекін-Ханчжоу, загальна довжина якого складає 1801 км. Його споруда датується 5 століттям до нашої ери.

Китайські моряки першими придумали жувати імбир, щоб полегшити напади морської хвороби. Виявилося, що 1 грам імбиру більш дієвий при симптомах нудоти, ніж 100 міліграмів різних лікарсько-хімічних засобів для зняття симптомів нудоти і нудоти.

Пекінський Імператорський Палац Гугун, інакше іменований Заборонене місто - найбільший і найдавніший архітектурний ансамбль у світі. Він був побудований в 1420 році, а площа його - 720 га.

Велика китайська стіна, що проходить через гори півночі Китаю - це найдовша архітектурна споруда у світі.Загальна довжина становить близько 6700 кілометрів.

Назва китайської валюти «юань» означає просто «кругла монета» і традиційно записувалося ієрогліфом  .Цей же ієрогліф перейшов в японську і корейську писемність, з часом спростився. Сама назва грошей в Японії змінилося на «єна», а в Кореї на «вона».
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Цікавий Китай", із категорії "Цікава географія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід