Гавайський рай
 

Гаваї… Невеличкий рай з великими таємницями

Гаваї… Невеличкий рай, який може подарувати ціле море яскравих та позитивних емоцій. Більшість з нас їде туди за рівномірним шоколадним загаром або за романтичною інтрижкою, яка внесе деяке різномаїття в наше повсякденне життя. Але мало хто здогадується, що за яскравим колоритом місцевих звичаїв криється багато цікавого та непізнаного.

Жителі островів знають багато легенд про стародавнє населення та про незвичні події, які колись відбувались в цих місцях. Нажаль, підтвердження всіх цих, здавалося б, неймовірних історій ми можемо знайти лише в переказах жителів острова. Але таємницями покрите не лише недосяжне минуле.

 8 травня 1819 року помер Камехамеха І, більш відомий як Камехамеха Великий. Ця історична постать жила не так давно – лише якихось 200 років назад. Але, варто зауважити, що його окутує така пелена таємниць, що складається враження, неначе це король з якоїсь казки.

 

Камехамеха І був першим королем, який об’єднав всі гавайські острова під своїм правлінням. Після смерті цього легендарного правителя найбільшою загадкою стало місцезнаходження його гробниці.

Традиції погребіння завжди дотримувались місцевими жителями. Звичайно, що погребіння особи королівської крові трималося в великому секреті. Після того, як за традицією плоть короля відділили від його кісток, їх було поховано окремо з великими почестями. Для того, щоб дух Камехамехи міг без перешкод перейти в Аумакуа (світ богів), його кості мали стати недоторканними, а тому особи, які проводили почесний ритуал погребіння зобов’язувались тримати все в суворій секретності. Але як показує історія, завжди знаходились особи, які одним, чи іншим чином знаходили таємні поховання. Та дещо інша ситуація склалась з похованням Камехамехи І.

Існує багато версій місцезнаходження останків великого правителя. Одні вважають, що це може бути печера Калоко, де вже були поховані деякі королі. Інші вважають, що останки правителя звідти було перенесено за наказом короля Кахекілі в Королівський мавзолей долини Нууану. Так чи інакше, але ніхто з нині живих ще не намагався віднайти це священне місце. За переказами, якщо потривожити останнє місце спочинку Камехамехи І, на країну та її жителів випаде дуже багато нещасть. Також ходять легенди, що разом з кістками було поховано багато дорогоцінностей, але навіть вони не варті того, щоб гнівити дух великого правителя. Жителі острова дуже серйозно відносяться до подібних речей, тому цілком можливо, що це залишиться загадкою назавжди.


Джерело http://chudesa-svitu.org.ua

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Гавайський рай", із категорії "Цікава географія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід