Про острови Кука
 

Острови Кука – архіпелаг у південній частині Тихого океану в Полінезії. До складу архіпелагу входять острови Кука, знамениті своїми яскравими фестивалями та монетами із зображенням Шерлока Холмса у російському варіанті. 
На знаменитих монетах зображені виконавці головних ролей фільмів про відомого детектива: Василь Ливанов, Віталій Соломін, Микита Міхалков і, навіть, собака Баскервілей. У свій час саме ці актори були визнані найкращими виконавцями ролі Шерлока Холмса і Ватсона. Ця подія відбулась 2007 року (серія "Пригоди Шерлока Холмса”) на честь ювілею – 120-річчя відомого персонажа пригод Артура Конан Дойля. Цікаво й те, що в країні є монети, на яких зображено автомат Калашникова та портрет конструктора – Михайла Калашникова.


Крім монет, острови Кука дивують і своїми традиційним фестивалями, більшість з яких мають глибоке історичне коріння. Найяскравіше традиції островів демонструються впродовж тижня культурного фестивалю, який проводиться на другому тижні лютого. В цей період проходять виставки ремесел і традиційних видів мистецтва.
Танцювальний фестиваль відомий своїми музичними змаганнями, нагородженнями найкращих танцівників року. Самі мешканці островів вважають себе найкращими танцівниками чи не у всій Океанії. Пісенний фестиваль проходить у липні і триває п’ять тижнів!
Десятиденний фестиваль Конституції, що розпочинається 4 серпня, присвячений Дню Незалежності островів. Це – найголовніший фестиваль островів Кука, під час якого проводяться багаточисельні спортивні змагання, регати, танцювальні і музичні вистави, історичні і культурні реконструкції та багато інших яскравих подій. 
День Єванеглія зазвичай проводиться у липні – жовтні. Різноманітні релігійні групи з усіх островів архіпелагу збираються разом для виконання релігійних пісень або театралізованих вистав. 
Наприкінці листопада проводиться Тіаре (фестиваль квітів), який супроводжується виставками магазинів квітів, конкурсами (кращий прибраний квітами дім, школа, музей). Особливо пишно виглядає конкурс Міс Тіаре і парад традиційних каное, що також прикрашені чудовими квітами. 
Проводяться на островах і спортивні змагання. Серед яких найцікавішими є Міжнародний тріатлон, автомобільні перегони (Round Rarotonga Road Race), національні чемпіонати з легкої атлетики, регбі, нетболу.

 
Джерело  http://chudesa-svitu.org.ua/avstraliya-ta-oceania/ostrovi-kuka

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Про острови Кука", із категорії "Цікава географія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід