Безперечні переваги унікального кримського клімату
 

Безперечні переваги унікального кримського клімату зумовлені такими факторами.

Перша — рівновіддаленість від екватора і Північного полюса, що обумовлює велику тривалість літнього дня, а не жалюгідні 12 годин в тропіках, і достатня кількість благодатного тепла — саме тепла, а не екваторіальної спеки або полярної холоднечі.

Друга — союз моря і гір. Спекотними сонячними днями літа Крим освіжається бризом, прохолодним вітерцем з моря. У вечірні, прохолодні години йому на зміну приходить тепле повітря з гір.

Третья — унікальне положення півострова відносно загальної циркуляції атмосфери, переважання західних вітрів і стійких антициклонів з ясною погодою і, як наслідок, рекордна кількість сонячних днів, відсутність виснажливої спеки, яку несуть повітряні потоки з Африки, і, природньо, мінімальна дія холодних повітряних мас з півночі, від яких додатковою перешкодою служать гори. 

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Безперечні переваги унікального кримського клімату", із категорії "Географія України", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід