Сценарій урочистої лінійки відкриття зміни в оздоровчому таборі
 

СЦЕНАРІЙ УРОЧИСТОЇ ЛІНІЙКИ ВІДКРИТТЯ ЗМІНИ В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ

Дружина шикується при вході на лінійку. На лінійку виходять: начальник оздоровчого табору, старший педагог-організатор, командир штабу дружини, читці, гості.

Звучить у запису сигнал "Увага! Слухайте всі!"

КШД (командир штабу дружини): Дружина! Рівняйсь! Струнко! На урочисту лінійку, присвячену відкриттю табірної зміни, кроком руш!

(Музика звучить до тих пір, доки останній загін не займе свого місця. Кожен загін на своєму місці повертається, не чекаючи команди ведучого).

КШД: Командирам загонів приготуватися і здати рапорт. Вільно!

КРЗ (командир ради загону): "Загін! Рівняйсь! Струнко!"

Командири загонів підбігають до центру, шикуються в одну лінію і по черзі коротко доповідають:

"Товаришу командир штабу дружини! Загін "Спритний" на урочисту лінійку вишикуваний. До відкриття табірної зміни готовий!"

Після цих слів повертається обличчям до загону і віддає команду: "Загін! Наша закличка!"

Загін промовляє закличку. Після чого командир ради загону повертається до командира штабу дружини і називає своє ім'я та прізвище.

Наприклад: "Командир ради загону Головатий Сергій" Так відповідають усі командири, після чого одночасно ідуть до своїх загонів і віддають команду "Вільно!"

КШД:  "Товаришу старший педагог-організатор! Дружина оздоровчого табору "Берізка" у складі загонів: "Сприт­ний", "Відважний", "Козаки", "Молодість", "Допитливі", "Веселка", "Громада" до проведення свята відкриття табірної зміни готова! Командир штабу дружини Коноваленко Андрій."

Читці: Степів Таврійських і Карпатських гір з'єднався колір синій і жовтий, щоб знали й шанували прапор свій - внесіте прапор вільної Держави!
КШД: "Дружина!  Під Державний прапор України струнко!

Рівняння на прапор!". Звучить у грамзапису "Похідний марш" Чотири прапороносці, тримаючи прапор за кінці, урочисто проносять його, піднімаючи на поворотах на витягнутих руках, і закріплюють на щоглевій мотузці.

Читці: У цьому неокраїм світі,

На землі оцій зеленій.

Підіймайте до блакиті

Держави лагідне знамено!

СПО (старший педагог-організатор): Право підняти Держав­ний прапор України надається членам штабу Дружини: Кучерявій Галині, Білику Віталію, Олінець Оксані, Коваленку Андрію.

СПО: "Рівняння на прапор! Державний прапор України підняти!"

Під звуки Державного гімну діти повільно піднімають прапор.

СПО: "Вільно!"

Читці:   Багато в літа є краси: зелений ліс,барвисті квіти. Дзвінкі пташині голоси, Які ми чуємо лиш літом. Лиш влітку колосом пшеничним, Немов прибій, шумлять лани... І сонце радісне, горішнє, Як подих ніжної весни.

СПО: Слово надається начальнику табору …………………..

Примірний текст виступу.

Дорогі друзі!

Літо - це чудова пора року. У вас з'явилась прекрасна нагода відчути і побачити літо, не пропустити зустріч з ним.

Допоможе вам у цьому - наш оздоровчий табір, до якого ви приїхали цього року.

У нас ви зможете навчитись співати і танцювати, грати у волейбол і футбол, долати смугу перешкод, розкладати намети і готувати їжу на вогнищі та ін.

До того ж, у вас буде можливість купатись і загоряти, спілкуватись з друзями, ходити в ліс на прогулянки і бувати на екскурсіях, грати в м'яча і змагатись з різних видів спорту.

Нехай життя у таборі допоможе вам не тільки відпочити, зміцнити здоров'я, але й дізнатись багато цікавого, нового про наш  край, нашу Державу.

Тож бажаю вам набратись сил, зміцнити здоров'я і гарно відпочити.

СПО: Дорогі друзі! Кожен рік у нашому оздоровчому таборі створюється тимчасова дружина. Роботою дружини буде керувати штаб. На своїх організаційних зборах ви обрали в штаб представників від кожного загону. Дозвольте мені зачитати рішення штабу.

КШД: "Дружина! Рівняйсь! Струнко! Слухайте рішення штабу дружини!»

СПО: Рішення штабу дружини оздоровчого табору "Берізка" від 10 червня 1999 р.

1. Створити тимчасову дружину оздоровчого табору у складі таких загонів: "Спритний", "Відважний", "Козаки", "Моло­дість", "Допитливі", "Веселка", "Громада".

2. Обрати штаб дружини табору у складі: Кучерявої Галини, Білика Віталія, Олінець Оксани, Коваленка Андрія. Командиром штабу обрати Сидоренка Петра.

КШД: "Дружина! Вільно!"

Старший педагог-організатор представляє членів штабу дружини, вітає їх з обранням і бажає змістовної і цікавої роботи. Начальник табору знайомить дітей з тими, хто допомагатиме весело і цікаво відпочивати; з педагогами-організаторами заго­нів, вихователями, культорганізатором, методистом, психоло­гом, інструктором фізичної культури і спорту, музичним керів­ником, медичним працівником, працівниками кухні та ін.

Читці: Канікули! Канікули! Настала пора.

Ніяких уроків у школі нема. Відпочивай!

Цілий день майструй, читай,

М'яч у сітку забивай! Гуляй!

І нема завдань додому,

І не знають ноги втоми.

Вийдем в путь.

Ну а парти під віконцем,

Під весняним теплим сонцем

Хай пождуть!

СПО: Дорогі друзі! Наше свято продовжується. Зараз до Вашої уваги святкова програма "Запрошуємо до табору". Старший  педагог-організатор  оголошує  подальший розпорядок дня.
КНІД: "Дружина! З лінійки кроком руш!"Звучить у грамзапису "Похідний марш". Всі загони залишають лінійку і направляються в літній кінозал для продовження свята.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Сценарій урочистої лінійки відкриття зміни в оздоровчому таборі", із категорії "Краєзнавство", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід