Монако. Країна-курорт
 
Монако. Країна-курорт. Відео
Площа - 1,9 кв. км. Населення - 28 000. Столиця - Монако (1500). Державна мова - французька. Основна релігія - християнство. Грошова одиниця - французький франк. Основне виробництво - фармацевтичні препарати, точні прилади. Форма правління - конституційна монархія.

Монако - одна з найменших країн в світі. Вона розташована на вузькій смужці берега, круто спускається до Середземного моря під прибережними горами Південно-Східної Франції, У державі два міста - Монако і Монте-Карло. Є тут і індустріальний район, який називається Фонтвьеле. З 1297 року в Монако правила династія принців Грімальді. У 1793 році країна була захоплена Францією і здобула незалежність лише в 1861 році. У наші дні на чолі держави стоїть князь, який приймає закони зі схвалення Національної Ради - однопалатного парламенту. Теплий клімат і сині води Середземного моря манили сюди туристів з усієї Європи, починаючи з XIX століття. Пізніше багато багаті люди, залучені низькими податками, перебралися в Монако на постійне проживання. Монте-Карло славиться на весь світ своїми казино, де виграються і програються величезні стани. Закон забороняє громадянам Монако грати в азартні ігри, що приносять державі величезний дохід. Крім того, в Монако щорічно влаштовуються великі автогонки.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Монако. Країна-курорт", із категорії "Країни світу", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід