Найкращі для життя міста світу
 
Рейтинг очолило тихе швейцарське місто Цюріх, з населенням всього в 350 тис. чоловік. Воно виявився кращим по всіх 39 параметрам. Кращим, але не ідеальним: Цюріх страждає від занадто мінливої погоди і щільного руху транспорту. Друге і третє місця розділили столиця Австрії Відень і, ще одне швейцарське місто, Женева. Одним з чинників, що зробили Відень привабливим для життя, є те, що місто цілком внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У Тор10 попало ще одне швейцарське містечко - Берн. Він серед лідерів найменший, там проживає всього 122 тис. чоловік. У першій десятці також фігурують три німецькі міста: Дюсельдорф, Мюнхен і Франкфурт (6-е, 7-е і 8-е місця відповідно). Крім того, в Тор10 увійшли Ванкувер, Окленд і Сідней.
Серед найбільших міст світу, самим непристосованим до нормального життя став Багдад. Столиці Іраку цей титул був привласнений на основі даних, зібраних компанією Mercer Human Resource Consulting, яка щорічно проводить дослідження "Якість життя". Найбільші метрополії планети розглядаються з точки зору потенційний емігранта, що вибирає місто для постійного місця проживання.
У своїх оцінках співробітники компанії Mercer, що працюють за кордоном, спираються на 39 показників, розділених на 10 груп, які включають політичне, соціальне і екологічне середовище в місті, його економічний стан, а так само стан медичних і освітніх установ. Окрім цього враховується міра розвитку транспорту, міської інфраструктури і наявність достатньої кількості місць для відпочинку і покупок. У результаті на перших місцях виявляються міста в яких можна жити максимально комфортно.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Найкращі для життя міста світу", із категорії "Най,най,най...", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід