Чи можна назвати Бертольда Брехта засновником нової театральної системи, заснованої на принципі умовності й прямого впливу на свідомість гля
 

Б. Брехт вважав, що в XX столітті боротьба за нафту, війни набагато більше впливають на долю людини, ніж нещасливе кохання до жінки друга, і тому театр має розкривати соціальні закономірності, пояснювати глядачеві, в якому суспіль­стві він живе, і викликати в нього бажання змінити дійсність. У його п'єсах часто буває так, що дія йде, як розповідь про події. Актори спілкуються із глядачами, виходять із ролі, висловлюють власні думки. У деяких п'єсах розповідь веде опо­відач. Він коментує хід дії, робить зауваження і т. д. Такими прийомами драма­тург намагається встановити з глядачем прямий контакт. Глядач не співпереживає героям, він констатує факти і доходить висновків не на рівні почуттів, а на рівні думок і здорового глузду.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Чи можна назвати Бертольда Брехта засновником нової театральної системи, заснованої на принципі умовності й прямого впливу на свідомість гля", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід