Чому І. Франко не отримав Нобелівської премії?
 

У Відні 26 листопада 1915 року професор, доктор філософії Йосиф Застирсщ. написав особистий лист до Королівської Академії у м. Стокгольм. Це був лист до Нобелівського комітету, в якому він пропонував кандидатуру 1. Франка. Бо «наго родження доктора Івана Франка Нобелівською премією матиме велике значеним не тільки для самої України, але також для Східної і Західної Європи».

Цей лист надійшов до Стокгольма, на жаль, уже тоді, коли питання про пре мію 1915 року було вирішено. У 1916 році кандидатура Франка не розглядалася, оскільки у травні того ж року український поет помер, а Нобелівська премія по­смертно не присуджується.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Чому І. Франко не отримав Нобелівської премії?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід