Для чого автор згадує у романі про Дем 'яна Многогрішного ?
 

Як зазначає автор, Дем'ян Многогрішний був прадідом Григорія Многогріш­ного. Сам Дем'ян — наказний гетьман Лівобережної України, який разом із Сом­ком, Брюховецьким, Мазепою, Самойловичем тримався думки роз'єднання з Росією. Залишившись без допомоги Дорошенка у боротьбі проти Росії, Много­грішний погоджується на пропозицію князя Григорія Ромодановського перейти на бік московського царя. 1672 року Многогрішного позбавили гетьманства і ра­зом з сім'єю відправили в Сибір, висунувши проти нього 38 звинувачувальних пунктів. Дем'ян Многогрішний потрапив до Сибіру у XVII столітті, а його прав­нук — у XX ст.

Для чого автор згадує цей факт? Існує думка, що однією з причин заслання до Сибіру Григорія Многогрішного було саме споріднення з Дем'яном, шляхетність походження за радянських часів вважалася злочином.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Для чого автор згадує у романі про Дем 'яна Многогрішного ?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід