Як пояснював особливості усмішки як жанру Остап Вишня ?
 

Остап Вишня створив оригінальну форму сатири — усмішку, мотивуючи це так: «Не мислю-бо інакше переробки всього нашого «медлительного» жиі тя на нове, бадьоре й сміливе, як не з добрим гумором, не з радістю! Чого пла­кати?.. Мені нове життя усміхається! 1 я йому усміхаюсь! Через те й усмішки!» У його усмішках повно сміху. Часто серйозний початок твору, який за формаль­ними ознаками нагадує ґрунтовне наукове дослідження з конкретного питання, контрастує з подальшою гумористичною оповіддю.

Остап Вишня своїми творами розкривав очі співвітчизникам на негативні факти, які заважають людині жити, розвиватися, самоутверджуватись.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Як пояснював особливості усмішки як жанру Остап Вишня ?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід