Яка композиція поеми «Мойсей» ?
 

Поема складається з прологу і двадцяти пісень-розділів. Пролог — це лірич- иий вступ до поеми й одночасно — цілком завершений самостійний твір, у якому подано роздуми великого сина України над долею рідного народу. Пролог до по­еми звучить як заповіт Каменяра українському народові. V У якому циклі поезій Франко творчо розробив народнопісенні традиції?

У циклі «Веснянки» зі збірки «З вершин і низин». Народні пісні-веснянки сла- ипли прихід весни, у Франка ж прихід весни, перемога ніжного цвіту над лютими морозами перебуває у тісних взаємозв'язках з довгожданими суспільними зміна­ми. Кожен вірш циклу звучить як мрія про оновлення людського життя.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Яка композиція поеми «Мойсей» ?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід