Яки подальша творча доля В. Підмогильного?
 

1926 року В. Підмогильний бере участь у створенні МАРСу (Майстерні рс волюційного слова). Разом із Є. Плужником підготував два видання словник.і «Фразеологія ділової мови», працював над кіносценарієм, різними перекладами. 1928 року в Харкові виходить друком роман «Місто». Письменник їде до Чехосл» ваччини «для налагодження творчих зв'язків», редагує журнал «Життя і револі» ція». 1930 року в Москві виходить його роман «Місто» російською мовою.

На початку 30-х років В. Підмогильний стає добре знаним письменником и Україні. Незважаючи на це, його звільняють із редакції журналу «Життя і револі» ція», не друкують. В одному з його творів звучить трагічне передчуття: «Класовий ворог, це в нас на кожному заводі й у кожній установі ніби штатна посада, яку хтось та повинен займати...» 1934 року письменника було безпідставно заарешт» вано у справі вбивства Кірова, засуджено й потім розстріляно на Соловках. II» смертно реабілітований В. Підмогильний 1956 року.

7. На які зразки світової літератури орієнтувався В. Підмогильний у своїй творчості '' В. Підмогильний орієнтувався на європейський роман XIX — початку XX сі , іасвоївши традицію романтики Оноре де Бальзака, Гі де Мопассана, Анатоли Франса, Джека Лондона, а також вітчизняну — А. Кримського, В. Винниченка У Що відобразив В. Підмогильний у романі «Місто»?

В. Підмогильний описав селянську українську молодь, яка на початку 1920-х років тисячами потягнулась у міста, щоб завоювати і зробити своїм українське місто, влити в нього свіжу селянську кров, зліквідувати антагонізм між україп ським містом і селом. Автор показав бажання молодих селян «вийти в люди», здо буваючи колись недосяжну науку. ('. Як склалася доля роману В. Підмогильного «Місто»?

Роман «Місто» був завершений 1927 року, опублікований вперше у Харкові 1928 року (росіііською перекладений 1930 р.). Після масових репресій 30-х років, під які потрапив також В. Підмогильний, «Місто», як і інші твори письменника, був заборонений до 1989 року.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Яки подальша творча доля В. Підмогильного?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід