Яким був початок творчості В. Підмогильного?
 

Валер'ян Підмогильний народився 1901 року у степовому селі Чаплі Новомос ковського повіту під Катеринославом у селянській родині.

Після закінчення початкової сільської школи Валер'яна віддають до Катери нославського реального училища. Уже відтоді він почав писати оповідання.

1918 року закінчивши з відзнакою училище, вступає на математичний факуль тет Катеринославського університету, пізніше навчається на юридичному. Л н 1919 році через скрутне матеріальне становище залишає навчання. Працює вчи телем, пише низку оповідань. 1920 року вийшли з друку його «Твори. Том І» Письменник переїжджає до Києва, працює бібліографом. Одружується з донькою священика Катериною Червінською, актрисою Театру юного глядача. 1922 року виходить книжка оповідань В. Підмогильного «В епідемічному бараці». Наступ­ного року в журналі «Нова Україна» (Прага) з'являються новели з циЮіу «По встанці» та оповідання. Саме цей журнал, що його видавав у Празі Володимир Винниченко, пізніше фігурував у справі Підмогильного як речовий доказ йог» контрреволюційної діяльності. В. Підмогильний працює редактором «Книг» спілки», зближується з неокласиками. Після розпаду літературного угрупований АСПИС (Асоціація письменників) вступає до «Ланки». 1924 року виходить його книжка «Військовий літун».

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Яким був початок творчості В. Підмогильного?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід