Яким чином матінка Кураж бере участь у війні? Як вона до неї ставиться?
 

Матінка Кураж — бідна жінка, яка переїжджає з місця на місце за військом, що веде війну, і продає свої товари солдатам і командирам. Її усі знають, до неї звертаються за дрібними послугами, часто-густо з нею розраховуються награбо­ваними речами. Здається, вона нікого й нічого не боїться, з кожної складної си­туації знайде вихід. Її мало обходить політика, але війна потрібна цій жінці, щоб вижити. Вона її не любить, та кінець війни сприймає як головну поразку в житті.

Матінка Кураж про всяк випадок тримає два прапори — своєї країни і ворога, щоб при нагоді вивісити потрібний прапор.

Вона не має почуття патріотизму, її не обходять перемоги й поразки. Головне для неї, щоб війна не закінчувалася ніколи.

Матінка Кураж не стане витрачати гроші абикуди. Навіть коли йдеться про життя сина, вона довго торгується, щоб заплатити менший викуп.

Та попри всю її меркантильність, жадібність до грошей, безпринципність вона не здатна на відкриту підлість. Жінка з обуренням відкидає пропозицію кухаря кинути Катрін і податися до міста, де він отримав у спадок шинок.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Яким чином матінка Кураж бере участь у війні? Як вона до неї ставиться?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід