Коли виникли балади?
 

Балади виникли у часи середньовіччя як пісні до танцю. Поступово текст ра- юм із мелодією відокремилися від танцю, і балада з початку XIX ст. стає одним із видів народних пісень і поширюється в Україні. 7. Чим балади відрізняються від історичних пісень?

В історичних піснях на першому місці — правдиве відображення конкретної події чи героя, а в баладі основним є висловлення глибоких переживань, викли­каних цими подіями. Л'. Яка' тематика історичних балад?

У баладах на історичну тематику відтворено козацьке життя; показано велике горе, якого завдає людям війна; відображено трагічне становите українців у ту­рецькому полоні; засуджено зрадництво.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Коли виникли балади?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід