Роль і місце творчості І. Нечуя-Левицького в українській літературі
 

Нечуй-Левицький утвердився в нашій літературі як письменник глибоко на тональний із потужним художнім обдаруванням. Згодом Олесь Гончар скаже про нього: «Він заслужив звання народного письменника». Письменник розширив художньо-тематичні горизонти української літератури, збагатив її творами про лиття інтелігенції, писав на-історичну тематику. ' Повість «Кайдашева сім 'я» в оцінці відомих людей.

«Кайдашева сім'я» з погляду на високоартистичне змалювання селянського нігтя і добру композицію належить до найкращих оздоб українського письмен­ства (І. Франко).

Яка прекрасна мова! Читав — неначе погожу воду у спеку пив (М. Коцюбинський).

Жодна література світу не має такого правдивого, дотепного, людяного, со­нячного, хоч дещо затьмареного тугою за кращим життям, твору про трудяще село кі умов капіталізму, як «Кайдашева сім'я» Нечуя (М. Рильський).

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Роль і місце творчості І. Нечуя-Левицького в українській літературі", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід