Що являє собою драматургія Е. Йонеско ?
 

Вже у перших п'єсах початку 50-х років («Голомоза співачка» (1950), «Урок» (1951), «Стільці» (1952)) розпочалася його абсурдистська драматургія з нападу на застиглі мовні стереотипи і присутність смерті, яку відчував із дитинства. Лейтмо­тиви його п'єс — світло як утілення втраченої гармонії зі світом; протиставлення легкості польоту свинцевій тяжкості земного буття.

Ежсн Йонеско прийшов до театру, бо не сприймав усю світову драматургію, окрім Шекспіра, оскільки вона, на його погляд, не могла висловити екзистенцій- ний стан людини. Театр мав відійти якомога далі від реалізму, що лише затемнює сутність людського життя. Його п'єси відкриті для будь-яких тлумачень.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Що являє собою драматургія Е. Йонеско ?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід