Що оспівував у «Канцоні» Джауфре Рюдель ?
 

Трубадур Джауфре Рюдель покохав графиню Триполітанську, яку ніколи не бачив, за її красу і благородство. Він присвятив їй багато чудових пісень. У творі «Канцона» Рюдель оспівує своє «кохання віддалік». У цьому коханні він бачить своє шастя і сенс життя. Поет мріє помчати в далеке царство маврів, щоб хоча б один раз побачити свою кохану, щоб «...чуть слова її, мов спів, // І розмовлять не віддалік, // А віч-на-віч...», «Щоб бачить очі неземні», «Щоб кожен кущ і кожен став // Ще кращим біля неї став, // Щоб стали обрії ясні!»

«Кохання віддалік» тішило трубадура та разом із тим і карало його душу. Він мучився «в страшній борні» від неможливості побачити Чарівну Даму і розповісти їй про свої почуття.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Що оспівував у «Канцоні» Джауфре Рюдель ?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід