Що таке антитеза? Коли і для чого В. Скотт звертається до антитези?
 

Антитеза — протиставлення. За допомогою антитези краще висвітлюються

риси того чи іншого персонажа. Так благородству і шляхетності Айвєнго кидає виклик здатний на будь-який злочин хрестоносець Бріан де Буагільбер. Представ­ник вищої гілки влади принц Джон захоплює королівський престол, тоді як його брат — Чорний лицар — смілива людина, справжній лицар. Ровена і Ребекка — повні протилежності. Перша — холодна красуня, і важко сказати, чи любить вона, крім себе, ще когось. А Ребекка — розумна, готова на самопожертву, щиро, безко­рисно кохає Айвєнго, готова заради коханого на що завгодно, крім того, письмен­ник наділяє її красою

За допомогою антитези ми вчимося розрізняти боягузів і справжніх лицарів, щирість і брехню, жадібність і щедрість. Розкриваючи духовний світ свого героя, письменник втілює в нього або кращі риси, звертаючи нашу увагу на вічні цін­ності людини, або ж навпаки — гидкі риси — і ми вчимося розумітися на людях.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Що таке антитеза? Коли і для чого В. Скотт звертається до антитези?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід