Що таке «усмішка» як жанр?
 

Остап Вишня у своєму щоденнику писав: «Найвищого «гонорару», як веселий блиск в очах народу, — нема».

Остап Вишня створив «усмішку» — оригінальну форму сатири. У центрі не великих за обсягом, сповнених іскрометного сміху творів стоїть комічна ситуація, що відтворюється через діалоги героїв або через опис-розповідь письменника. V багатьох усмішках Остап Вишня часто використовує контрасти, щоб яскравіше змалювати своїх героїв, їхні дії.

Найприкметніша риса вишнівських усмішок — це ліризм, м'яка, доброзичли ва іронія, щире ставлення автора до персонажів, широке використання розмовно побутової, індивідуально-окресленої лексики.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Що таке «усмішка» як жанр?", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід