Відповіді до теми: «Література європейського бароко»
 

3.     Де, коли і в якій родині народився Кальдерон ? Назвіть його повне ім 'я. Кальдерон народився в аристократичній родині в Мадриді 17 січня 1600 р.

Повне ім'я — Дон Педро Кальдерон де ла Барка Енао де ла Барреда-і-Ріаньо.

4.     У чому виражений філософсько-моральний конфлікт драми Кальдерона «Жит­тя — це сон»?

Конфлікт у драмі «Життя — це сон» полягає у протиріччі між пророцтвом і долею, яку Сехісмундо обирає сам, між людськими бажаннями та обов'язком іде­ального правителя та ін.

5. Назвіть головних героїв драми «Життя — це сон». Де відбуваються події? Король Базиліо, його син Сехісмундо, дівчата Росаура, Естрелья, слуга Кло-

тальдо, Астольфо. Події відбуваються у вигаданій Кальдероном країні Полонія.

6.     Як змінюється Сехісмундо у драмі?

Образ головного героя Сехісмундо змінюється протягом драми неодноразово: він еволюціонує від образу дикуна-самітника до жорстокого і злостивого тирана, а пізніше, під впливом обставин та інших людей перетворюється на ідеального правителя.

7. Хто, на вашу думку, може бути ідеальним правителем — Базиліо чи Сехісмундо ? Базиліо змальований як мудрий і жертовний правитель, Сехісмундо — як вті­лення найогидніших рис властителів, але потім він стає таким, яким має бути іде­альний правитель.

8.     Як називають Базиліо придворні?

Вони лестять своєму господареві, називаючи Базиліо «Мудрим Фалесом», «Нашим Евклідом».

9.      Чому Сехісмундо відмовляється від Росаури?

Він бачить її кохання до Астольфо і жертовно відмовляється від неї.

10. Яку роль відіграє сон у драмі «Життя — це сон»?

Це прийом, завдяки якому створено головну інтригу драми, це сон-провіщення майбутньої долі королівства.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Відповіді до теми: «Література європейського бароко»", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід