Відповіді до теми: Літописна легенда «Про князя Олега»
 

1.     Події, зображені у легенді. (Легенда «Про князя Олега» спочатку дуже вра­зила мене, адже вона суміщає у собі звичайні події і події напівфантастич- ні, тож я так і не зміг вирішити для себе, чи вірити у це, чи ні... Князь Олег почув від одного провидця, що він загине від свого коня. Відтак Олег за­рікся ніколи більше не їздити на своєму коні, навіть не бачити його. Зго­дом кінь помер, а Олег приїхав попрощатися із ним. Тоді з черепа коня вилізла змія і вкусила князя, від цього він і загинув. Виходить, пророцтво справдилося.)

2.      Мої особисті враження від прочитаного. (Мені подобаються усілякі роз­повіді про провидців, магів та чародіїв. Тим більше, коли магічні події по­єднуються із історичними особами. Таке поєднання реального і фантас­тичного створює неповторне враження від прочитаного. Я не знаю, чи відбувалось усе описане у легенді «Про князя Олега» насправді... Але поді­бні історії змушують нас замислитися над питаннями долі, над роллю ви­падковості у житті людини чи в історії цілої країни. А такі роздуми завжди є дуже корисними і цікавими.)

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Відповіді до теми: Літописна легенда «Про князя Олега»", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід