Відповіді до теми: повість М. Гоголя «Тарас Бульба»
 

Якому періоду життя України присвячена повість ? Як характеризує письменника створення цього твору?

М. Гоголя дуже цікавила історія рідної йому України, він захоплювався народ­ними героями — запорозькими козаками, які у XVI—XVII століттях самовіддано боролися проти гнобителів українського і російського народів — польської шлях­ти. Письменник шукав у минулому великі справи і героїчні характери, протистав­ляючи їх дріб'язковим турботам і обмеженості своїх сучасників. Створення повісті характеризує М. Гоголя як патріота, що пишався славою запорожців, героїчною історією своєї батьківщини.

Чи вдалим здається вам початок повісті? Чому?

Початок повісті здається нам, її читачам, не просто вдалим, а єдино можли­вим: буквально з перших рядків відтворюється колорит епохи, трагічної за своєю суттю, але з комічними ситуаціями в житті й поведінці героїв. Автор вводить чи­тача в родину старого козака, знайомить із неповторними звичаями, стосунками, поєднуючи героїзм і гумор у характерах і поведінці своїх героїв.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Відповіді до теми: повість М. Гоголя «Тарас Бульба»", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід