За допомогою яких художніх образів Леся Українка розкриває єдність поетичного слова і революційної справи у вірші «Слово, чому ти не твердая
 

У вірші передано переконання, що щире художнє слово стає міцною зброєю, коли його візьмугь месники-революціонери. Слова і вислови, пов'язані зі зброй­ною боротьбою (бій, гострий безжалісний меч, іскриста зброя, клинок, вояки, месники) передають могутність поетичного слова, ведуть до впевненості, що по­етичне слово і боротьба за свободу та незалежність — єдині.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "За допомогою яких художніх образів Леся Українка розкриває єдність поетичного слова і революційної справи у вірші «Слово, чому ти не твердая", із категорії "Відповіді на контрольні питання", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід