КАЛІНІНА Л.В. АНГЛІЙСЬКА МОВА 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)
 
Назва: Англійська мова. Підручник для 5 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови 
 Автор: Калініна Л.В. 
 Видавництво: К.: Генеза 
 Рік: 2013 
 Кількість сторінок: 256 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 13,3 Mb 

 Перед Вами - підручник з англійської мови для 5 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Він складається із семи розділів - Units. Кожний розділ - це велика тема, наприклад, «Сім'я» або «Шкільне життя». Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, розділи поділено на шість частин, залежно від того, про що конкретно йдеться. Робота над темою/підтемою розпочинається з активізації раніше засвоєного лексико-граматичного матеріалу. Це рубрика "Conversational Warm-up", у якій дається приклад висловлювання. Навчитися «розмовляти, як англієць» допоможе рубрика "Pronunciation Warm-up", в якій міститься багато веселих англійських віршів, які допоможуть удосконалити вимову й інтонацію.
 Даний підручник допоможе не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися розмовляти англійською як мовою міжнародного спілкування. 

Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "КАЛІНІНА Л.В. АНГЛІЙСЬКА МОВА 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)", із категорії "Англійська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід