НЕСВІТ A.M. АНГЛІЙСЬКА МОВА 5 КЛАС. ЗОШИТ (2013 Р.)
 
Назва: Англійська мова: робочий зошит для 5 класу 
 Автор: Несвіт A.M.
 Видавництво: К.: Генеза 
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 112 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 55,18 Mb 

 Представлений робочий зошит є складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 5 класузагальноосвітніх навчальних закладів автора A.M. Несвіт. Поданий у ньому матеріал повністю відповідає змістові підручника.
 Працюючи з цим робочим зошитом, учні тренуватимуться у правильному написанні вивчених слів, вживанні в усному та писемному мовленні засвоєних на уроках лексичних одиниць і граматичних структур, розгадуванні кросвордів, навчаться писати електронні та особисті листи, а також короткі повідомлення за поданими словами чи граматичними структурами.
 Це навчальне видання також містить завдання для творчих учнів, а запропоновані ситуативні діалоги допоможуть навчитися використовувати вивчений матеріал в усному мовленні.
 Вправи зошита призначені для виконання учнями на уроці, а також самостійно вдома. 
 
Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "НЕСВІТ A.M. АНГЛІЙСЬКА МОВА 5 КЛАС. ЗОШИТ (2013 Р.)", із категорії "Англійська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід