КОРШЕВНЮК Т.В. ПРИРОДОЗНАВСТВО 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)
 
Назва: Природознавство. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів 
 Автор: Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І., Ярошенко О.Г. 
 Видавництво: К.: Генеза 
 Рік: 2013 
 Кількість сторінок: 256 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 46,8 Mb 

 Підручник з природознавства для 5 класузагальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
 На сторінках цього підручника розкриваються велич і багатоманітність природи. Учні дізнаються пpo тіла живої і неживої природи та із чого вони складаються. Надається можливість поринути у світ найрізноманітніших природних явищ - механічних, звукових, електричних, магнітних, хімічних тощо. У підручнику особливу увагу зосереджено на взаємозв'язку людини і природи, на значення для людини знань про природу, також наголошується нa цілісності природи.
 
Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "КОРШЕВНЮК Т.В. ПРИРОДОЗНАВСТВО 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)", із категорії "Біологія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід