Зошит з біології учня 8 класу
 
Назва: Зошит з біології учня 8 класу
 Автор: Вихренко А.С.
 Видавництво: К.: «Школяр»
 Рік: 2009
 Кількість сторінок: 116
 Мова: українська
 Формат: PDF
 Розмір: 128 Mb

 Посібник являє собою робочий зошит з біології учня 8 класу, в якому методами стислих лекційопорних конспектів, самостійних і лабораторних робіт представлені основні біологічні ідеї розділу "Царство тварин". Зошит-посібник з біології звільняє учня від непродуктивної механічної роботи і орієнтує на результати навчання, допоможе краще засвоїти матеріал з біології людини. Зошит складається з блоків, які охоплюють певну навчальну тему. 
Кожен блок розпочинається з навчальних завдань і складається з лекцій, опорних конспектів, лабораторних та самостійних робіт, що супроводжуються запитаннями, переліком термінів і понять, знання яких необхідне для засвоєння матеріалу. 
Закінчується блок різнорівневими запитаннями до узагальнення з теми. Незаповнені сторінки призначені для самостійних робіт за завданнями вчителя, записування додаткової інформації, опрацювання довідкової літератури та відповідей на запитання.

Скачати з depositfiles
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Зошит з біології учня 8 класу", із категорії "Біологія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід