ГЕОМЕТРІЯ 9 КЛАС Эршова скачати
 
Назва: Геометрія 9 клас
 Автор: Єршова А.П., Голобородько В.В. та ін.
 Видавництво: Х.: "Ранок"
 Рік: 2009
 Кількість сторінок: 260
 Мова: українська
 Формат: PDF
 Розмір: 26,9 Mb

 Підручник з геометрії для загальноосвітніх навчальних закладів, містить обов'язковий обсяг навчального матеріалу, необхідні теоретичні відомості й поняття, велику кількість задач. Підручник має шість розділів:
1. Розв'язування трикутників.
2. Правильні многокутники.
3. Декартові координати на площині.
4. Геометричні перетворення.
5. Вектори на площині.
6. Початкові відомості зі стереометрії.
У тексті міститься як теоретичний матеріал, так і приклади розв'язування задач. Вправи і задачі, які подано в підручнику, поділяються на декілька груп: усні вправи, графічні вправи, письмові задачі. Наприкінці кожного розділу розміщено контрольні запитання і задачі для підготовки до контрольних робіт, завдяки яким учні зможуть краще підготуватися до тематичного оцінювання. Додаткові задачі до розділів допоможуть узагальнити вивчене, а задачі підвищеної складності відкриють нові грані геометрії та подарують радість наукових відкриттів. Після останнього розділу розміщені задачі для повторення курсу геометрії 7-9 класів, які допоможуть краще підготуватися до підсумкової атестації.

Скачати з depositfiles
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ГЕОМЕТРІЯ 9 КЛАС Эршова скачати", із категорії "Геометрія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід