Художня культура підручник 9 клас Климова
 
Назва: Художня культура 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів 
 Автор: Климова Л.В. 
 Видавництво: К.: Лiтера ЛТД 
 Рік: 2009 
 Кількість сторінок: 162 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 57,2 Mb 

 Підручник з художньої культури для 9 класу відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі з художньо-естетичного циклу для 12-річної школи.
 Перший розділ підручника «Мистецтво в просторі культури» познайомить учнів із видами та жанровим розмаїттям мистецтва, навчить основ спілкування з ним. Адже кожен вид мистецтва має свою, особливу «мову». 
Другий розділ «Основи художньої культури» присвячено історії розвитку світового мистецтва, його самобутності в культурному середовищі суспільства. З цього розділу учні дізнаються про культурні надбання різних країн світу, про внесок українських митців у скарбницю світової культури. 
Залучення до шедеврів світової художньої культури безмежне і багатогранне. Тож відобразити всі аспекти цієї надзвичайно цікавої теми лише в підручнику неможливо. Тому в ньому висвітлені найбільш вагомі та визначні явища художньої культури. За учнями лишається право подальшого самостійного та більш глибокого дослідження. Ось чому наприкінці кожного параграфа наведені варіанти завдань для самостійної роботи, що допоможуть визначити особисті уподобання та інтереси в галузі художньої творчості. 

Скачати з depositfiles 
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Художня культура підручник 9 клас Климова", із категорії "Художня культура", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід