КОНДРАТОВА Л.Г. МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)
 
Назва: Музичне мистецтво. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів 
 Автор: Кондратова Л.Г.
 Видавництво: Тернопіль: Навчальна книга - Богдан 
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 176 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 35,38 Mb 

 Підручник з музичного мистецтва для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (Наказ МОН України від 04.01.2013 р. № 10).
 Завдяки цьому підручнику учні матимуть змогу розширити і поглибити свої уявлення про мистецтво звуків та засоби його виразності, ознайомитися із шедеврами народної та професійної музики, дізнатися про особливості взаємодії музики з іншими видами мистецтва. Цей підручник допоможе не тільки засвоювати навчальний матеріал на уроках, а й самостійно працювати над темами, які найбільше сподобалися, та готувати цікаві мистецькі проекти.

Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "КОНДРАТОВА Л.Г. МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)", із категорії "Художня культура", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід