ПОМІЧНИЧОК ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ДПА-2013 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ЧИТАННЯ, МАТЕМАТИКИ. 4 КЛАС
 
Назва: Помічничок для підготовки до ДПА-2013 з української мови, читання, математики. 4 клас 
 Видавництво: Х: Ранок-НТ
 Рік: 2013
 Кількість сторінок: 64
 Мова: українська
 Формат: pdf
 Розмір: 66,7 Mb

 Навчальне видання містить розв'язання всіх завданьдержавної підсумкової атестації з української мови, читання та математики в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів, розміщених в наступних збірниках:
 - Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас /авт. Пономарьова К.І., Гайова Л.А.
 - Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас /авт. Вашуленко О.В.
 - Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас /авт. Онопрієнко О.В., Пархоменко Н.С.

Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ПОМІЧНИЧОК ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ДПА-2013 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ЧИТАННЯ, МАТЕМАТИКИ. 4 КЛАС", із категорії "Математика", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід