Товари для рукоділля
 

Відповіді на завдання ДПА з математики 9 клас за 2011 рік


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 


Кількість сторінок: 114
Розмір файлу: 1.98 mb
Формат файлу: .pdf

Посібник допоможе успішно підготуватися до державної підсумкової атестації з математики, а також заощадити час на підготовку. Він містить розв’язання всіх завдань із навчального посібника «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Істер О. С., Глобін О. І.,
Комаренко О. В.— К.: Освіта, 2011).

Посібник побудовано за таким принципом. Спочатку, відповідно до збірника завдань, вказано номер варіанта атестаційної роботи, її частина (перша—четверта), номер завдання, а потім подано розв’язання завдання і відповідь до нього.

У кінці посібника наведено правильно заповнені бланки відповідей для першої та другої частин кожного варіанта атестаційної роботи.

Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.

Відповіді 1 і 2 частини підходять до збірника завдань ДПА-2015 9 клас Т.В. Бернацької.
 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Відповіді на завдання ДПА з математики 9 клас за 2011 рік", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід