ДИКТАНТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 10-11 КЛАСИ
 
Назва: Збірник диктантів з української мови. 10-12 класи
 Автор: Тимченко В.І.
 Видавництво: Х.: Основа
 Рік: 2007
 Кількість сторінок: 95
 Мова: українська
 Формат: PDF
 Розмір: 58,2 Mb

 У збірнику запропоновані 90 диктантів та 90 словникових диктантів з української мови, які відображають фонетико-орфографічні, граматико-орфографічні, лексико-граматичні та граматично-пунктуаційні завдання. Представлені диктанти сприятимуть закріпленню і удосконаленню знань, умінь і навичок учнів, а також дадуть змогу за короткий час повторити і закріпити правописні норми української мови.
 Запропоновані тексти диктантів - цілісні завершені уривки з творів художньої літератури, публіцистичних творів, преси. Вони є зразками різних функціональних стилів, відображають рівень розвитку сучасної української літературної мови і дозволять учням не раз перевірити свій рівень володіння мовою. Збірник складено відповідно до програми з української мови для 12-річної школи.

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ДИКТАНТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 10-11 КЛАСИ", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід