РІДНА МОВА 7 КЛАС. ПЛАНИ КОНСПЕКТИ УРОКІВ
 
Назва: Рідна мова 7 клас: Плани конспекти уроків (Серія "Майстер клас") 
 Автор: Шабельник Т.М.
 Видавництво: Х: Ранок 
 Рік: 2009 
 Кількість сторінок: 288 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 11,75 Mb

 Посібник «Плани конспекти уроків. Рідна мова. 7 клас» укладено відповідно до вимог чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання до підручника «Рідна мова. 7 клас» авторів О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов. Видання містить докладні поурочні плани конспекти уроків української мови в 7 класі і має на меті допомогти вчителеві організувати навчально виховний процес на уроці по новому, щоб забезпечити формування національно свідомої, духовно багатої особистості. З огляду на вищезазначене, уроки побудовано на засадах особистісно зорієнтованої освіти, що сприяє розвитку в учнів розумових здібностей, умінь порівнювати, узагальнювати, систематизувати, класифікувати мовний матеріал. Багато уваги приділено формуванню комунікативних умінь і навичок, розвитку творчих здібностей школярів.
 Посібник допоможе вчителеві української мови збагатити власний досвід, урізноманітнити навчальну діяльність учнів, виховувати у дітей почуття прекрасного, розвивати уяву. Видання пропонує, як правило, більшу кількість різноманітних завдань і вправ, щоб учитель міг вибрати з поміж них ті, що найбільше відповідають індивідуальним особливостям та рівню підготовленості учнів. Матеріал посібника представлено в різних формах: розповідь учителя, схеми, таблиці, алгоритми, різнорівневі завдання, роботи творчого характеру тощо.
 Посібник призначено для вчителів української мови та студентів філологічних факультетів. 

Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "РІДНА МОВА 7 КЛАС. ПЛАНИ КОНСПЕКТИ УРОКІВ", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід