КОВБАСЕНКО Ю.І. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА 9 КЛАС
 
Назва: Зарубіжна література. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів 
 Автор: Ковбасенко Ю.І.
 Видавництво: К.: Грамота 
 Рік: 2009 
 Кількість сторінок: 304 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 59,5 Mb 

 Підручник із зарубіжної літератури для 9 класузагальноосвітніх навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН від 02.02.2009 р.№ 56).
 Матеріал підручника відповідає вимогам чинної державної програми із зарубіжної літератури і познайомить з літературними шедеврами, створеними в період від початку XVII до середини XIX ст. Опанувавши його, учні підготуються до різних форм моніторингу, зокрема й до тестування. Цьому сприяє також система вступів («портрети» літературних епох) та узагальнень за основними розділами. Чітке структурування матеріалу підручника згідно з логікою розвитку світового літературного процесу, блоки запитань і завдань та «інтернет-навігатор» допоможуть школярам ефективніше засвоїти навчальний матеріал. 

Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "КОВБАСЕНКО Ю.І. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА 9 КЛАС", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід