ВОЛОЩУК Є.В. СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)
 
Назва: Світова література. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів 
 Автор: Волощук Є.В. 
 Видавництво: К.: Генеза 
 Рік: 2013 
 Кількість сторінок: 256 
 Мова: українська 
 Формат: pdf 
 Розмір: 13,3 Mb 

 Представлений підручник зі світової літератури для 5 класу познайомить з художніми творами, вивчення яких передбачено програмою для загальноосвітніх навчальних закладів 2012 р.
 Видання містить інформацію про життя і творчість авторів художніх текстів, пропонованих для вивчення; орієнтовні рекомендації для самостійного читання; цікаві рубрики, що висвітлюють різні аспекти й контексти літературних творів; систему диференційованих запитань і завдань, а також добірку ілюстрацій. Побудова підручника сприятиме ґрунтовному засвоєнню школярами програмового матеріалу й забезпечить усебічний розвиток їхніх читацьких компетенцій. 

Скачати з File-space

Скачати з turbobit
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ВОЛОЩУК Є.В. СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА 5 КЛАС. ПІДРУЧНИК (2013 Р.)", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід