Перська держава презентація




 
Презентація на тему Перська Держава

На схід від Вавилонії простягається величезне Іранське нагір'я, яке з усіх боків оточене горами. На сході воно межує з долиною річки Інд, на півночі доходить до Каспійського моря, а на півдні – до Перської затоки. Велику частину нагір'я займають степи та пустелі. Влітку стоїть нестерпна спека, і невеличкі річки, які протікають, звичайно пересихають. Взимку тут значно прохолодніше.

У західних долинах Ірану земля зрошувалась завдяки струмкам, які стікали з гір. Там можна було займатися хліборобством. У східній частині Іранського нагір'я простягається степ. Головним заняттям населення було скотарство. В жаркий час року ст...

Викачати з сервера

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Перська держава презентація", із категорії "Презентації", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід