Який вид подорожі є найкращим? Твір
 

Тема: Чи згодні Ви з думкою про те, що найкращий спосіб подорожувати – це подорожуючи в групі з екскурсоводом? Використовуйте конкретні причини та приклади, що підтверджують Вашу відповідь.

Коли люди їдуть у відпустку в іншу країну, вони мають кілька варіантів того, як подорожувати. Деякі люди стверджують, що найкращий спосіб перебування в чужій країні – це подорожувати в групі з екскурсоводом. Є й інші, хто підтримує думку, що краще подорожувати самостійно за власним розсудом. Я підтримую другу точку зору, тому що, на мою думку, подорожуючи в групі з екскурсоводом, мандрівники мають невеликий контроль над своїм часом та мало приватного життя.

Одна з причин, чому я не хотів би подорожувати в групі з гідом, є відсутність гнучкості та можливості розпоряджатися власним часом. Якщо Ви є частиною групи, Ви потрапляєте під графік її роботи та обмеження за часом. Наприклад, уявіть, що ви здійснюєте поїздку Париж і зайшли в Лувр. Гід, як правило, поведе Вас до більш відомих творів мистецтва і дасть Вам лише кілька хвилин, щоб розглянути все навколо на свій розсуд. Однак, що, якщо Ви захочете зупинитися на деякий час? Це було б неможливо, тому що в цьому випадку Ви затримаєте автобус, повний іншими туристами. Є й інші приклади обмежень, включаючи, те як довго ви чекатимете, щоб поїсти і в який час Вам доведеться вставати вранці. Тому, подорожуючи індивідуально, ви матимете більше часу та гнучкості.

Іншим недоліком групового туру є те, що у Вас буде дуже мало конфіденційності та приватного життя. Наприклад, уявіть, що у Вас медовий місяць і Ви подорожуєте з туристичною групою. Це дуже романтична пора, яку нова пара хотіла б використати, проводячи час один з одним. Тим не менше, у груповому турі Ви завжди оточені іншими людьми і не можете уникнути того, щоб проводити час з ними. Група снідає, обідає або вечеряє разом, подорожує разом і зупиняється в тому ж готелі. Молодята мають дуже обмаль часу для романтичної вечері, прогулянок разом або робити все те, що молодята хотіли б. З цієї причини, ймовірно, для них було б краще не їхати в груповий тур.

На завершення, хоча туристичні групи – це дуже добре для деяких груп мандрівників, таких як літні люди, я не думаю, що це найкращий спосіб подорожувати. Почнемо з того, що подорожуючі мають дуже мало контролю над використанням свого часу, тому що графік туру групи є дуже негнучким. Крім того, люди, які подорожують в групах мають дуже мало приватного життя. Якщо Ви прагнете гнучкості та конфіденційності, індивідуальна подорож буде найкращою для Вас.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Який вид подорожі є найкращим? Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід