Коли варто розпочинати вивчення іноземної мови з дитиною? Твір




 
Тема: Чи згодні Ви з точкою зору, що дитина повинна розпочинати вивчення іноземної мови, як тільки вона починає розмовляти. Поясніть свою точку зору, використовуючи конкретні причини та приклади.

Ні для кого не є секретом, що у сучасному суспільстві чим більше навиками Ви володітимете, тим більше успіхів Ви зможете отримати, особливо на ринку праці. Існує думка, що діти повинні починати вивчення іноземної мови, як тільки вони навчаться розмовляти. З іншого боку, існує точка зору, що діти занадто малі в цьому віці, щоб від них можна було очікувати вивчення іншої мови. Я вважаю, що діти повинні розпочинати вивчення іншої мови якомога раніше, тому що в ранньому віці легше навчатися і це може стимулювати дітей до розширення своїх знань про світ.

Перш за все, маленькі діти наділені чималими здібностями, коли справа доходить до вивчення іноземної мови. Розум дитини часто порівнюють з губкою. Це означає, що діти здатні вбирати нові знання з більшою легкістю, ніж дорослі. Наприклад, якщо ми поглянемо на дітей, які зростають у двомовній сім'ї, легко побачити, що вони з легкістю можуть спілкуватися на двох мовах. Діти, що зростають на кордоні між Україною та Угорщиною, дуже часто в змозі говорити українською та угорською мовами. Це відбувається тому, що вони відчувають регулярний вплив носіїв обох мов. Це може допомогти їм знайти роботу в обох країнах, коли вони досягнуть повноліття. Їх іншомовна комунікативна компетенція, отримана в дитячому віці, стає ще одною їх перевагою на ринку праці.

Крім того, вивчення мови може бути веселим, приносити задоволення та стимулювати інтерес до самого процесу навчання у дітей. У людей, які виросли в одномовному середовищі, погляди на світ більш вузькі, ніж у того, що виріс в багатомовному середовищі. Наприклад, діти, які зростають в сільській місцевості, дуже мало знають людей за межами свого регіону. Якщо їм надати можливість вивчати іншу мову, це може стимулювати певний інтерес до того, що відбувається за межами їх світу. Мова часто пропонує нам більше, ніж просто спосіб спілкування. Це ще й нові ідеї та культурні цінності. Якщо дітям надати можливість вивчати більш ніж одну мову, вони матимуть більш широкий світогляд. Іноземна мова може стати основою абсолютно нової сфери знань.

На завершення, хоча дехто вважає, що дітям не слід занадто рано розпочинати вивчення іноземної мови, я дозволю собі не погодитися з такою точкою зору. Вивчення іноземної мови ідеально підходить для дітей молодшого віку, тому що вони мають здатність легше запам'ятовувати. Пізніше таке вивчення принесе користь їм у дорослому житті. Крім того, вивчення іноземної мови здатне стимулювати дітей отримувати більше інформації про зовнішній світ, у якому вони живуть. Це має сенс в сучасному світі, що з кожним днем стає все більш глобальним.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Коли варто розпочинати вивчення іноземної мови з дитиною? Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід