МИНУЛЕ - НЕ УЛАМКИ ПОГРЕБАЛЬСТВА. В НІМ ВИТОКИ СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ.Твір
 

МИНУЛЕ - НЕ УЛАМКИ ПОГРЕБАЛЬСТВА. В НІМ ВИТОКИ СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ.

ЗЕМЛЯ НЕ ПРОБАЧАЄ ВЖЕ НЕДБАЛЬСТВА, ЛІНИВОСТІ І НЕХІТІ ЗНАННЯ. (Є. ЧЕРНІЛЕВСЬКИЙ)

Минуле — це не тільки відрізок часу. Минуле — це част­ка життя всесвіту, частка життя людства. Воно є найцікаві­шим уроком, який несе в собі мудрість попередніх поколінь для тих, хто будує майбутнє. У минулому не можна бачити лише уривки чийогось життя, уламки якихось подій. Саме люди минулого створили те вчення, що дозволило збудува­ти сьогодення. Завдяки їхнім пошукам і знахідкам, завзятій праці ми можемо створювати майбутнє.

Хіба можна розглядати, скажімо, Другу світову війну як окремий епізод із життя окремо взятих людей. Ні! Тому що її початку передувало безліч подій, в неї були втягнені тисячі людей і націй, усе людство. З цієї події людство повинно було зробити правильні висновки, які завадили б масовому кро­вопролиттю у подальшому. Але не всі це зробили. Тому і за­раз тривають війни. Згадаймо Югославію, Ірак, Афганістан, Чечню, Осетію. Небажання вчитись на помилках попередніх поколінь призводить до загибелі ні в чому невинних людей, особливо дітей, які є майбутнім людства, майбутнім Землі.

Нехіть отримання знань, здобутих предками, недбалість у праці призвели до Чорнобильської катастрофи. Тому що природа й сама матінка-Земля не пробачають людських лі­нощів і байдужого ставлення до себе.

Нехтування законами природи, що відкрили для нас ми­нулі покоління, що донесли до нас найкращі представники людства, призводить нині до техногенної катастрофи, до «парникового ефекту», бо непомірне використання енерге­тичних ресурсів спричиняє непомірні викиди двоокису вуг­лецю, що й створює саме цей ефект.

Чи існуватиме людство у майбутньому, безпосередньо за­лежить від того, які висновки й уроки винесе воно з подій минулого.

Тому минуле — це не уламки погребальства, а наймудріший учитель сьогодення й майбуття.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "МИНУЛЕ - НЕ УЛАМКИ ПОГРЕБАЛЬСТВА. В НІМ ВИТОКИ СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ.Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід