Моя улюблена пора року (твір-опис)
 
Кожна пора року має щось незвичайне й особливе. Коли надходить весна, я відчуваю її вже в лютому, коли ще лежить сніг на землі. Уранці морозно, а інколи іде холодний дощ, і тоді ожеледь змушує перехожих нервуватися. Але щось таке особливе відчувається у повітрі, і ти знаєш, що останні морози не налякають природу. І тоді весна з'являється в усій красі, гомінка і весела, із струмочками і першими бруньками на гілках дерев. А на підвіконні у вазі стоять вербові гілочки, котики, які можна понюхати і радісно посміхнутися.

Літо поспішає за весною. Воно таке несподіване, бурхливе, яскраво-зелене, сонячне. Це дивна пора, коли сонце тішить кожного з нас. Літо приваблює прохолодою річок і радує місячними ночами. Так багато літніх днів, коли можна переробити купу завдань і встигнути відпочити. А ще влітку я люблю прохолодне морозиво, яке хочеться їсти ще і ще.

А не за горами місяць вересень. Дні стають коротшими, вранці на траві можна побачити білий слід від морозу. Надходить золота пора. Осінь дарує нам щедрість своїх ланів, які радують червоними помідорами, жовтогарячими динями і кавунами. Змінюється колір листя на деревах, жовтіє трава. Учні поспішають з великими букетами до школи, на подвір'ї якої гомонять школярі. Кожен день приносить із собою новий колір, новий осінній настрій.

Природа готується до зимового спокою, останні журавлі з сумними вигуками відлітають у вирій. І раптом ми бачимо у вікні перші сніжинки, які так весело літають за шибкою. А це означає, що іде зима і скоро прийде на землю чарівне свято - Новий рік. Друзі будуть поздоровляти тебе, батьки даруватимуть подарунки, а в кімнаті велично стоятиме пишна цариця-ялинка.

Тож яку пору року я люблю найбільше? Вони подобаються мені всі з будь-якою погодою. Бо в кожній порі є своя чарівність і краса.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Моя улюблена пора року (твір-опис)", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід