Оцінки та їх роль у нашому навчанні. Твір
 

Тема: Оцінки заохочують учнів навчатися. Чи згодні Ви з такою думкою? Поясніть свою відповідь, використовуючи конкретні причини та приклади.

Є декілька чинників, що стимулюють учнів до старанного навчання. Дехто вважає, що оцінки не є тим основним, що заохочує учнів навчатися. З іншого боку, існує думка про те, що оцінки є основним мотиватором, який змушує нас навчатися. Я є прихильником другої точки зору, оскільки оцінки, або бали допомагають учням вчитися ще й тому, що вони дозволяють їм здійснювати самоооцінку та порівнювати себе з іншими.

Перш за все, бали можуть дати учням більше мотивації, щоб вчитися. Змагаючись з однокласниками за оцінки, учні можуть дізнатися більше про предмет, який вони вивчають. Вони витрачають більше часу на виконання свого домашнього завдання та читають більше книжок для того, щоб отримати більш високі бали. Іноді учень не впевнений, скільки йому потрібно витратити часу на вивчення окремого предмета. Однак, якщо він порівняє свої оцінки з іншими учнями, це може дати йому уявлення про те, який обсяг роботи він повинен виконати. Якщо його оцінка нижча, ніж середня у порівнянні з іншими, це може означати, що йому треба навчатися більше. Таким чином, учень може покращити свою успішність. Якщо ж його бал вищий за середній, він знатиме, що виконав свою роботу добре, що заохочуватиме його навчатися ще краще. Оцінка буде також заохочувати учня навчатися надалі, щоб залишатися на досягнутому рівні.

Крім того, бали дозволяють учням оцінювати себе. Механізм тестування допомагає учням виявляти слабкі місця або білі плями у своїй підготовці, таким чином стимулюючи учнів працювати краще. Коли студенти знають, що певний бал потрібен для того, щоб успішно скласти іспит, вони будуть працювати в обраному напрямку. Якщо немає стандарту, учні можуть стати ледачими, тому що вони не турбуватимуться про досягнення певного балу. Ніхто не хоче бути останнім у класі, тому якщо є якась система оцінювання, або рейтинг, учні намагатимуться доходити до такого результату, наскільки це можливо. Без системи оцінювання, учні, швидше за все, не матимуть достатньої мотивації та виконають мінімальний обсяг робіт, необхідних, щоб завершити навчальний рік. Тим не менше, якщо учні бачитимуть, що вони відстають в деяких областях, вони, безумовно, докладуть зусиль, щоб компенсувати цей дефіцит. Мотивація цього типу є тим, що надихає учнів досягти успіху в навчанні та дізнатися якомога більше.

В цілому, є правдою, що бали можуть стимулювати учнів, щоб дізнатися більше в процесі навчання. Це досягається шляхом виховання духу співробітництва та здорового суперництва між однокласниками та даючи учням метод оцінювання їх сильних та слабких сторін. Ці дві переваги мотивують учнів краще навчатись, що єгарною навичкою для дорослого життя.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Оцінки та їх роль у нашому навчанні. Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід