Переваги та недоліки окремого навчання для хлопчиків та дівчат. Твір
 

Тема: Чи згодні Ви з модною у наш час тенденцією, щоб хлопчики й дівчатка відвідували окремі школи. Аргументуйте власну відповідь, використовуючи конкретні причини та приклади.

В даний час існує багато суперечок щодо того, чи повинні хлопчики та дівчатка навчатись роздільно та відвідувати окремі школи. На думку одних, школи повинні бути інтегровані, у той час як інші вважають, що юнаки та дівчата повинні відвідувати окремі школи. Хоча є свої переваги та недоліки в обох системах навчання, я підтримаю другу точку зору, оскільки такий спосіб навчання дає можливість краще сконцентруватися на навчанні та сприяє вихованню поваги до протилежної статі.

По-перше, одностатеве освітнє середовище дозволяє хлопчикам та дівчаткам краще сконцентруватися на навчанні. Це особливо важливо для підлітків. Візьмемо, для прикладу, юнака та дівчину у віці близько 16 років. На сьогоднішній день, для підлітків цього віку не рідкість ходити разом на побачення. Якщо двоє підлітків починають зустрічатись і відчувають проблеми в своїх відносинах, вони витрачатимуть більшу частину свого часу в школі, зосереджуючись один на одному, а не на навчанні. Якщо вони ходять в той самий клас, це буде ще більшою проблемою. І навпаки, якщо вони відвідуватимуть різні школи, то, швидше за все, їм буде легше зосередитися на навчанні. Молодим людям непросто розділяти своє навчання та особисте життя.

Роздільне навчання має також позитивний вплив на розвиток та збереження поваги між підлітками протилежної статі. Якщо хлопчики та дівчатка проводять свій час в школі разом, між ними, безсумнівно, виникають конфлікти. Це нормальне явище серед людей з такими очевидними відмінностями, будь то раса, релігійні відмінності чи стать. Таким чином, якщо хлопчик чи дівчина матиме проблеми з протилежною статтю в ранньому віці, це може пошкодити їх здатності підтримувати стосунки з протилежною статтю після того, як вони подорослішають. Однак, якщо вони будуть відокремлені один від одного під час шкільного навчання, то не матимуть можливості затамовувати нещасні образи один на одного. Таким чином, вони виховають в собі повагу до протилежної статі і в майбутньому не матимуть проблем з розвитком відносин у більш зрілому віці.

На завершення, існують різні думки стосовно питання, чи дійсно хлопчики і дівчатка повинні навчатися разом. Тим не менш, для отримання кращої освіти та для того, щоб допомогти обом статям розвивати дорослі здорові стосунками, я вважаю, що буде краще, якщо вони навчатимуться окремо. Змішана гендерна освіта має також переваги , але недоліки від неї все-таки переважають.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Переваги та недоліки окремого навчання для хлопчиків та дівчат. Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід