Переваги та недоліки роботи з високою зарплатою в порівнянні з менш оплачуваною роботою. Твір
 

Якби Ви мали змогу обирати між роботою з високою зарплатнею та значною зайнятістю і більш низькооплачуваною роботою, що дозволить Вам проводити більше часу з сім'єю і друзями, що б Ви обрали? Поясніть свою відповідь.

Деякі люди воліють мати низькооплачувану роботу, що займає неповний робочий день, щоб мати змогу проводити більше вільного часу зі своїми друзями та родиною. Тим не менше, я вважав би за краще мати більш високооплачувану роботу з тривалим робочим часом, навіть якщо у мене буде небагато часу для того, щоб проводити його з друзями та сім'єю. В даний час я не дуже піклуються про те, як краще проводити мій вільний час. Мене більше турбує моє слабке матеріальне становище та гроші, які мені потрібні на прожиття. Крім того, всі мої друзі та члени моєї сім'ї, переважно, зайняті на роботі. А також, якщо я не зароблятиму багато грошей, я не зможу гарно проводити свій вільний час з друзями та родиною.

Я - бідний студент. Плата за навчання занадто висока для мене, але я повинен її заплатити. Я також повинен оплатити свій гуртожиток. Я повинен оплатити тарифи на перевезення, книги, одяг та харчування. Все це важкий фінансовий тягар для мене. Таким чином, я змушений шукати роботу, яка могла б запропонувати мені більш високу зарплату.

Мої друзі та члени моєї родини також зайняті цілий день. Дехто з них зайнятий на роботі, заробляючи собі таким чином на прожиття, інші навчаються. Вони, як правило, не мають вільного часу, щоб проводити його зі своїми друзями та сім'ями, включаючи мене. Якщо в мене будуть короткі години роботи і більше вільного часу, я все одно не зможу зустрічатися з ними частіше. Але зате втрачу гроші.

Крім того, навіть якщо моїм друзям та моїй родині вдасться викроїти трохи часу, щоб проводити його разом, якщо я не матиму достатньо грошей, нам не буде весело проводити свій час. Будь-яка зустріч чи посиденьки дорого коштують, навіть якщо це простий пікнік. Якщо у нас не буде грошей, нам доведеться просто сидіти вдома і базікати. Ми будемо нудьгувати. Знаючи це, я готовий на більш високооплачувану роботу, щоб мати змогу заробити грошей для таких зустрічей в майбутньому.

З усіх цих причин, я хотів би мати більш високооплачувану роботу, щоб утримувати себе та заробити достатньо грошей, щоб мати можливість зустрічатися з друзями та сім'єю. Хоча така робота не зможе дозволити мені проводити багато часу з друзями та сім'єю зараз, я гадаю, що зможу компенсувати це після того, як здобуду певний статок в майбутньому.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Переваги та недоліки роботи з високою зарплатою в порівнянні з менш оплачуваною роботою. Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід