Переваги та недоліки спеціалізованого навчання. Твір
 
Тема: Деякі вищі навчальні заклади вимагають від студентів вивчення багатьох загальних дисциплін. Інші навчальні заклади мають вузьку спеціалізацію. Що, на Вашу думку, має більше переваг? Аргументуйте власну відповідь, використовуючи конкретні причини та приклади.

На мою думку, для студентів краще, якщо вони матимуть змогу спеціалізуватися в одній вузькій темі. Це саме те, для чого покликана спеціалізація, хоча є кілька переваг у студентів, що відвідують заняття з багатьох загальних дисциплін.

По-перше, спеціалізація є неминучою для студентів. Більш розумним буде, якщо студенти одразу спеціалізуватимуться в одній темі. Глибина певної теми є нескінченною, в той час як енергія та час студентів обмежені. Ймовірно, таке навчання матиме сенс для студента. Тільки якщо студент спеціалізуватиметься на одному предметі, він зможе повною мірою зосередитися на ньому. Таким чином, це забезпечить те, що студент, швидше за все, стане свого роду експертом з певної теми, коли отримає свій диплом. Що і є метою освіти.

Це не означає, що студентам зі спеціалізацією не доведеться відвідувати багато занять, навіть якщо вони спеціалізуються тільки в одній дисципліні. Є багато взаємозалежних та взаємопов'язаних дисциплін. Наука про журналістику, наприклад, може включати в себе теорію журналістики, історії журналістики як внутрішню, так і міжнародну, новини та навички написання новин, проведення інтерв'ю, редакційні листи, і так далі. Студенти повинні вивчати все, згадане вище, якщо вони спеціалізуються в журналістиці. Це означає, багато роботи, навіть якщо студенти спеціалізуються тільки в одному предметі.

Я не заперечую, що є кілька переваг, якщо університети вимагають, щоб студенти вивчали багато загальних предметів. З одного боку, роботодавці сьогодні потребують так званих спеціалістів широкого профілю. Студенти, які вивчають багато загальних дисциплін, ймовірно, відповідатимуть цим вимогам. Іншою перевагою є те, що вивчення багатьох предметів, може також допомогти студентам при дослідженні їх основної теми. Ймовірно, це допоможе їм краще вивчити свій фах. Однак, якою б не була користь для студентів, вивчення будь-яких інших предметів не повинно заважати їх основній меті.

В цілому, я думаю, що університети можуть забезпечити вивчення студентами якомога більшої кількості дисциплін, якщо у них буде достатньо часу та енергії. Тим не менше, я вважаю, що таких можливостей зазвичай обмаль. Таким чином, я змушений констатувати, що для університетів краще закликати студентів спеціалізуватися в одній темі. Зрештою, вивчення основної теми – це вже багато роботи, з якою треба впоратися з, враховуючи глибину та ширину такого процесу.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Переваги та недоліки спеціалізованого навчання. Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід