ТВІР НА ТЕМУ ЩАСТЯ В НАШОМУ ЖИТТІ
 
Це питання на перший погляд здається простим , але якщо копнути трохи вглиб , розумієш наскільки все складно і неоднозначно. Для когось щастя це наявність рахунку в швейцарському банку , золото , дорогий одяг . Шана і повага в колі впливових осіб з таким же капіталом. Але навіть такі люди не завжди дадуть відповідь на питання - чи щасливі вони , ствердно.

Історія знає багато прикладів , коли гроші не приносять щастя . «Мільйонер покінчив життя самогубством , або роздав всі свої фінанси і поїхав в глухе село ». Таких прикладів маса . Тому сказати зі стовідсотковою впевненістю , що з грошима приходить щастя не можна.

Так що таке щастя ? Для деяких людей щастя це сім'я. Діти дружина або чоловік . Але і тут ми можемо побачити зворотний бік медалі. Багато людей мають сім'ї , але не всі щасливі. Не всі із задоволенням йдуть додому , проводять вечори в затишному будинку , в компанії найрідніших і найближчих йому людей. А багато навпаки , не маючи сім'ї , вважають , що вони щасливі. Тому зовнішнє щастя таке як: фінанси , успіх , родина , дорогі покупки , подорожі , можуть приносити короткочасне щастя. Адже все в житті приїдається , і настає момент , коли хочеться більшого.

Тому розглянемо , що таке внутрішнє щастя . Як кажуть багато філософів , внутрішнє щастя - це стан душі, який не залежить ні від матеріального благополуччя , ні від положення в суспільстві. Це стан , при якому людина просто щасливий. Людина відчуває ейфорію просто від того , що він живе на цій планеті.

Незважаючи на проблеми , які є у кожного , людина яка знає , що таке внутрішнє щастя завжди дивиться на світ з позитивом і посмішкою. Навіть у найскладніші для нього часи , він не скаже про те , що щастя пішло . Адже це стан душі.

Для того що б щастя стало невід'ємною частиною людини , необхідно працювати над своїм духовним світом. Потрібно зрозуміти , що в житті не все зводиться до грошей. І от коли людина починає замислюватися про духовний бік життя , настає момент просвітлення . Ті , хто намагається знайти щастя поза себе , може довго його шукати але , на жаль , цей час буде витрачено даремно . Хоча епізодами буде здаватися , що щастя прийшло . Але це короткострокове осяяння , і не більше того. Якщо ви вирішили стати щасливою людиною , то варто подивитися вглиб себе .

Необхідно пам'ятати , що щастя в наших руках і лише від нас залежить , будемо ми щасливі чи ні.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ТВІР НА ТЕМУ ЩАСТЯ В НАШОМУ ЖИТТІ", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід